Plánované události

Přijďte si zatančit s přáteli a užít si společně chvíle na tanečním parketě...
Smím prosit...?

Smím prosit...? dubnová tančírna

Zveme vás na pravidelnou tančírnu Smím prosit...? do prostor Café Papírna. Přijďte si zatančit s přáteli a užít si pohodový večer plný tance ;-) Dubnová tančírna Smím prosit...? se ponese ve stylu HŘÍŠNÝ TANEC, a tak se těšte nejen na hity z tohoto legendárního filmu.

Chci se zúčastnit
Smím prosit...?

Smím prosit...? květnová tančírna

Zveme vás na pravidelnou tančírnu Smím prosit...? do prostor Café Papírna. Přijďte si zatančit s přáteli a užít si pohodový večer plný tance ;-)

Víkend pro ženy

Tanečně-relaxační víkend pro ženy

Pojeďte si s námi užít speciální víkend v kouzelném prostředí zámeckého penzionu Mlázovy u Klatov. Těšte se na taneční semináře, lekce zdravého pohybu s Katkou Zdařilovou, pohodu a relax v romantické krajině šumavského podhůří. Máme poslední volná místa!

Smím prosit...?

Smím prosit...? letní tančírna

Také letos se těšte na letní tančírny pod širým nebem! Připravili jsme pro vás taneční večery nově od června do září a navíc na novém místě! Vše brzy odtajníme ;-) Letní tančírny zahajujeme v pátek 7. června.

Ples

3. ples DanceFlow

Srdečně zveme všechny milovníky tance na opravdový 100% taneční ples. Rezervujte si sobotu 18. ledna 2020 a sledujte událost. O podrobnostech vás budeme průběžně informovat.

Změna termínů a míst konání akcí vyhrazena.