Blog

Příběhy a inspirace ze světa tance

ZoukFlow - tančíme srdcem

ZoukFlow

Představte si místo, kde můžete relaxovat a načerpat pozitivní energii... Kde zapomenete na každodenní starosti... kde se můžete bavit s přáteli a sdílet společnou radost z tance... Místo, kde můžete tančit srdcem a bez jakýchkoli obav, že vás bude někdo hodnotit... Místo, kde můžete být sami sebou...

Únor je měsíc, kdy slaví svátek všichni zamilovaní. A vzhledem k této příležitosti jsme se rozhodli připravit něco jedinečného a nezapomenutelného, co se dotkne vašich smyslů i srdcí :-) Chceme potěšit nejen páry, ale i jednotlivce, protože zamilovaní můžeme být i do sebe nebo do TANCE. A především pokud se jedná o brazilský zouk, jeden z nejsmyslnějších a nejvášnivějších tanců současnosti.

Brazilský zouk je moje srdeční záležitost. Když jsem se s tímto tancem seznámila poprvé, věděla jsem, že se mu chci nadále intenzivně věnovat. Jako by mi odemknul další dimenzi tance... Nepoznala jsem smyslnější tanec, při němž bych měla na tanečního partnera takové napojení a svobodu vyjádření sebe sama zároveň… Tento tanec představuje nádherný jazyk lásky, kde nepotřebujete žádná slova, abyste druhému mohli porozumět. Snadno se vám tak může stát, že se svým partnerem ztratíte pojem o čase i prostoru, necháte se unášet rytmem tance a otevřete tak svá srdce...

Brazilský zouk se vyznačuje typickými pohyby těla a absolutním propojením tanečních partnerů. Nabízí nekonečné možnosti improvizace a svobodné vyjádření sebe sama. Díky tomu si získal popularitu po celém světě.

Proto jsme skutečně nadšeni, že zouk v Plzni získává stále více příznivců. Od roku 2015 organizujeme intenzivní workshopy s Brandonem pro začátečníky i pokročilé. Protože tanečníků zouku postupně přibývalo, ale zároveň nebylo tolik prostoru jej pravidelně tancovat, rozhodli jsme se loni otevřít pravidelné practisy - volné tréninky, kde by si každý bez ohledu na úroveň pokročilosti mohl tančit a naučené figury trénovat. Snažíme se rozvoj brazilské zouku v Plzni neustále podporovat a posunout taneční akce zase o kousek dál. Proto přicházíme s novinkou v podobě ZoukFlow.

Přijďte se naladit na smyslné rytmy brazilského zouku a zažijte #zoukflow!
Srdečně vás zveme v pátek 24. února od 18 hod. do Tanečního sálu Papírna Plzeň, kde zažijete taneční večer nových rozměrů.

Těšte se na workshopy pro začátečníky, mírně i středně pokročilé, po kterých bude následovat párty plná té nejlepší zoukové hudby. Pro každého tanečníka je navíc připraven party welcome drink :-) Na místě bude také k dispozici minibar s drobným občerstvením a nápoji.

Pokud nemáte tanečního partnera, nevadí - můžete dorazit i sami. Poměr pánů a dam se snažíme držet vyrovnaný, tak aby si zatančili všichni. Registrace na workshopy je nutná předem.

Nechte se s námi unést rytmem brazilského zouku...
Petra

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: