Blog

Příběhy a inspirace z tanečního světa DanceFlow
ženskost

6 tipů, jak v sobě probudit ženskost

Chcete v sobě probudit ženskost, ale v záplavě každodenních povinností a úkolů se vám to nedaří? Chcete umět podpořit svou přirozenou krásu, cítit se žensky a jako žena si užívat každého dne, ale nevíte, jak na to a kde začít? Možná vás následující řádky inspirují a najdete ke své ženskosti zase cestu zpátky.

Číst dále...
DanceFlow Online

Spustili jsme DanceFlow Online

A je to tu! Máme velkou radost, že vám konečně můžeme odtajnit to, co jsme pro vás poslední měsíce tvořili... DANCEFLOW ONLINE - novou platformu, díky které vám budeme moci tancování v této době zase o něco více přiblížit.

Číst dále...
Nové logo DanceFlow

Nové logo DanceFlow

Nastává nové období - rok 2021, do kterého vstupujeme s novým symbolem a logem. Museli jsme si počkat 9 měsíců, než se tohle miminko narodilo ve své finální podobě a plné kráse... Nové logo je začátkem nového rytmu, v němž budeme v DanceFlow tančit. Přečtěte si jeho příběh a co za ním stojí.

Číst dále...
Ohlédnutí za rokem 2020

Ohlédnutí za rokem 2020

I když byl tento rok náročný a nemohli jsme uskutečnit všechny naplánované akce a kurzy, byl zároveň nesmírně bohatý a silný na zážitky. Díky vám všem, kteří jste byli u toho s námi, stál rok 2020 - i navzdory všem okolnostem - rozhodně za to! Připomeňme si chvíle, kdy jsme mohli být SPOLU, tančili jsme, slavili, radovali se a užívali si života.

Číst dále...
5. narozeniny DanceFlow

DanceFlow slaví 5. narozeniny

Připomeňme si tu krásnou atmosféru naší narozeninové oslavy, kdy jsme v neděli 12. července 2020 oslavili 5. narozeniny DanceFlow a užívali si společné radosti z tance.

Číst dále...
3. ples DanceFlow

Kouzelnický ples DanceFlow aneb jak jsme tančili v Bradavicích

V sobotu 18.1.2020 se konal 3. ročník plesu DanceFlow. Opět po roce jsme oprášili slavnostní hábity a vrhli se do plesového řádění, tentokrát ve škole čar a kouzel Bradavicích. Pojďme si připomenout tu kouzelnou atmosféru a napínavé dění na tanečním parketě!

Číst dále...
Oslava 4. narozenin DanceFlow

Jedeme na vlně DanceFlow už 4 roky

V sobotu 29. června 2019 jsme oslavili 4. výročí naší taneční školy DanceFlow narozeninovou párty na Plovárně v Hradišti a zakončili tak další protančenou sezonu.

Číst dále...
Galavečer DanceFlow

Galavečer DanceFlow - první ples naší taneční školy

V sobotu 20. ledna 2018 se konal Galavečer Danceflow - historicky první ples DanceFlow - Smím prosit..? Děkujeme všem za mimořádný zážitek a za kouzelnou atmosféru, kterou se nám podařilo vytvořit a díky které jsme si celý večer užívali.

Číst dále...
Svatební tanec

Jak se připravit na svatební tanec

Plánujete letos svatbu a chcete vykouzlit krásný novomanželský tanec? Máte představu o klasickém tanci nebo naopak sníte o nezapomenutelné show? Jak se na takový okamžik vůbec připravit, abyste si jej užili nejen vy, ale i vaši svatební hosté a mohli jste na něj s radostí vzpomínat?

Číst dále...
Oslava 2. narozenin DanceFlow

Jak jsme oslavili 2. narozeniny DanceFlow

V červnu uplynuly 2 roky, kdy jsme se vydali na společnou cestu tance pod značkou DanceFlow. A jak jsme tento okamžik oslavili? Nezapomenutelně! :-)

Číst dále...

"Tanec je tu pro všechny, tak si ho pojďme užít! Zkusme ho prožít naplno až do pocitu absolutní svobody ;)"

Jiří Chadim
ZoukFlow

Zoukflow - tančíme srdcem

Představte si místo, kde můžete relaxovat a načerpat pozitivní energii... Kde zapomenete na každodenní starosti... kde se můžete bavit s přáteli a sdílet společnou radost z tance... Místo, kde můžete tančit srdcem a bez jakýchkoli obav, že vás bude někdo hodnotit... Místo, kde můžete být sami sebou...

Číst dále...
zažijte danceflow na vlastní kůži - - DanceFlow akce - -
Tanec jako prostředek komunikace

Tanec jako prostředek komunikace

Tanec představuje nádherný jazyk, kde nepotřebujete žádná slova, abyste druhému mohli porozumět a vnímat ho. Pokud muž správně vede, pečuje o svou partnerku a dává ji pocit bezpečí, může se mu žena maximálně odevzdat a prožít naplno přítomný okamžik.

Číst dále...
Standard Post with Image

Proč (začít) tančit?

Tanec je tu pro všechny, tak si ho pojďme zkusit užít!
Zkuste tanec prožít naplno až do pocitu absolutní svobody ;)

Číst dále...
Tak už zase píšu

Tak už zase píšu… Proč?

Úvodní článek

Tanec je nádherná záležitost. Umí být veselý, hravý, pomalý, rychlý, romantický, něžný, zároveň ale také smutný, melancholický, akční i agresivní. Tanec existuje od samého začátku snahy o komunikaci mezi lidmi, kdy ještě nefungovala komunikace verbální. Může mít tolik podob, kolik existuje lidských nálad, proto existuje i nespočet tanečních stylů a neustále přibývají nové a jejich kombinace.

Číst dále...