Triko
Poslední kus
Bílá trika
Poslední kus
Sukně

Sukně kolová
černá

850 Kč
Sukně

Sukně kolová červená

850 Kč
Doplňky

Batoh
 

490 Kč
Doplňky

Vak na boty a oblečení

250 Kč
Doplňky

Taštička na drobnosti

200 Kč
Doplňky
Doplňky
Varianty
Doplňky

Kartáč na čištění taneční obuvi

150 Kč
Image

DanceFlow Fashion

Originální oblečení a doplňky (nejen) na tanec

DanceFlow Fashion není jen značka - je to styl pro ty, kteří mají rádi eleganci a pohyb v srdci.

Šijeme dámské sukýnky a originální topy, která se nemačkají, nežmolkují, jsou pružná a velice příjemná na těle. Pečlivě vybíráme materiály vhodné pro tanec a fyzicky náročnější aktivity, a tak mezi výrobky najdete především topy šité z bambusových úpletů.

Nově jsme připravili limitovanou kolekci tanečních doplňků - batůžky a vaky na taneční oblečení či boty v originálním designu.

Věříme, že tanec a smích léčí. Usmějte se, vezměte na sebe něco pěkného a zatančete si. Uvidíte, že vám bude hned lépe :-)

Petra Chadimová a tým DanceFlow Fashion

Jak pečovat o oblečení?

Naše topy jsou vyrobeny z bambusového či viskózového úpletu. Je třeba se o ně starat s láskou. Neházejte je jen tak bezhlavě do pračky. Ideálně je perte pouze při teplotě do 30°C a s prášky, které jsou určeny na jemná vlákna bez obsahu bělidel. Žehlit můžete na střední teplotu. Nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce.

Taneční sukně jsou vyrobeny s polyesterového úpletu, obvykle doplněné na lemu o modistickou krinolinu - doporučujeme proto prát v ruce a zacházet s nimi šetrně.

Jak pečovat o tašky?

S láskou. Doporučujeme šetrné praní v ruce, můžete použít i jemný kartáček na ruce a šetrný prací prášek. Po vyprání doporučujeme přebytečnou vodu nechat okapat a tašku nechat zcela vyschnout (nedoporučujeme silou vymačkávat).

Tašky jsou vyrobené z kvalitních bavlněných pláten, které jsou odolné a snadné na údržbu. Upozorňujeme, že našité kožené cedulky, šňůrky nebo korálky mohou ve vodě pustit barvu, proto opravdu doporučujeme opatrné mytí v ruce a těmto materiálům se s vodou vyhnout.