Svatební tanec

...dle vašich představ!

Plánujete svatbu a chcete vykouzlit krásný novomanželský tanec? Máte představu o klasickém tanci nebo naopak sníte o nezapomenutelné show? Rádi vám pomůžeme se na takový okamžik připravit, abyste si jej užili nejen vy, ale i vaši svatební hosté mohli jste na něj s radostí vzpomínat.

Nejprve domluvíme úvodní schůzku, abychom osobně prodiskutovali vaše přání a představy o svatebním tanci a naplánovali termíny jednotlivých lekcí. Pomůžeme vám s výběrem hudby a sestavíme choreografii ušitou přímo vám na míru. Protože obvykle nestačí dva nebo tři hodiny nácviků, doporučujeme plánovat dopředu, aby bylo na přípravy choreografie i samotné nácviky dostatek času.
Skvělý přístup, profesionální vedení a hlavně mnoho zábavy a smíchu. Tohle všechno jsme prožili s Péťou a Jirkou při vymýšlení a nacvičování svatebního tance. Oceňujeme hlavně flexibilní přístup (první schůzky se uskutečnily u nás v obýváku). Pro Péťu a Jirku není nic překážkou. Tato dvojice dokáže naučit tančit každého s láskou a radostí.

Míša a Honza

V posledních letech jsme v DanceFlow absolvovali několik kurzů, včetně tanečních víkendů nebo tanečního klubu. Kromě potěšení ze společného tance je pro nás DanceFlow také příjemným prostředím se skvělými lidmi. Proto jsme s Peťou a Jiříkem také velmi rádi oslavili náš "velký den". Nejen že nám na naši svatbu vymysleli podle našich přání svatební tanec a zvládli nás jej během pouhých dvou hodin naučit, ale svatební oslavu také hudebně doprovodili a zpestřili nejedním tanečním překvapením. Děkujeme nejen za krásný společný svatební den, ale také za svatební tančírnu, na které se na parket vydali i strýčkové, kteří nikdy netančí ;-)

Káťa a Filip

Děkujeme za úžasné taneční lekce! Užili jsme si spoustu legrace a naučili se krásný svatební tanec! Všichni svatebčané byli velmi nadšení a překvapení. Tanec jsme si moc užili a zvládli jsme i zvedačku! 😊 Petra a Jirka jsou skvělí učitelé, jsou moc hodní a mají obrovskou trpělivost. Taneční školu můžeme jednoznačně doporučit – s tak skvělými učiteli to zvládnou i úplní začátečníci!

Nikča a Vašek

Peťa s Jirkou pro nás připravili nenáročnou choreografii svatebního tance, kterou jsme dokázali zvládnout i přesto, že kvůli koronavirové epidemii na nácvik zbýval pouhý měsíc. Tanec dokázali přizpůsobit všem našim požadavkům (námi zvolená hudba, menší prostor, jednoduchost) a vše nám krásně vysvětlili a ukázali. Choreografii jsme tak zvládli (dokonce i se zvedačkou 😊), i když jsme oba netanečníci. Tanec měl na svatbě velký úspěch a my jsme si v předsvatebním shonu dokázali při nácviku najít čas sami na sebe, zklidnit se a užít si vzájemný kontakt. Pokud o svatebním tanci přemýšlíte, určitě do toho jděte a Peťa s Jirkou jsou skvělá volba! Moc děkujeme za velmi příjemnou spolupráci!

Markéta a Petr

Skvělí učitelé a bezvadní lidé, se kterými byl nácvik svatebního tance zábava. Rádi si do budoucna vybereme nějaké další kurzy tance s Jirkou a Péťou :-) jsme rádi, že nás v tanečních přípravách doprovázeli a vřele doporučujeme.

Zuzana a David

Každé pondělí jsme opouštěli kurz svatebního tance s úsměvem na tváři. Péťo a Jirko moc děkujeme za vaší vášeň k tanci a radost, se kterou jí předáváte dále.

Vláďa a Adélka

Choreografie, kterou pro nás Peťa s Jirkou vymysleli byla jednoduše dokonalá. Ze začátku jsme se obávali, že tanec nemůžeme nikdy zvládnout, ale v den "D" vše klaplo a nejedno oko nezůstalo suché. Navíc jsme se naučili spoustu nových figur, které budeme moci použít i v budoucnu. Děkujeme, že jsme s vámi mohli trénovat.

Katka a Zdeněk

Péťo a Jirko, díky vám se nám během 4 individuálních humorných a skvělých lekcí podařil téměř zázrak - nacvičili jsme s budoucím manželem (netanečníkem, klukem, co má absolutní hluch) krásný svatební tanec. Jelikož hodinu vždy vedl spíše Jirka (chlap), pro mého manžela to byla milá změna, že nemusí poslouchat ženu (promiň Peti). Takže skvělá genderová taktika, jak muže naučit tančit. Svatební tanec překvapil a zároveň dojal všechny přítomné a já mohla být tou tančící princeznou ve svatebních šatech, jak jsem si vždycky přála. Takže ještě jednou moc děkujeme za malý zázrak!

Lenka a Standa

Péťu s Jirkou jsme oslovili, abychom si při prvním tanci novomanželů neudělali ostudu, a byla to ta nejlepší volba. Nejen že waltz se povedl na jedničku a hosté nevěřili vlastním očím, ale tréninky pro nás byly fajn zastavením a zklidněním v předsvatebním shonu. Moc děkujeme za profesionální a přátelský přístup, jste boží ♥

Štěpánka a Daniel

Jirka a Petruška vymysleli a nazkoušeli s námi překrásnou waltzovou sestavu na první svatební tanec novomanželů, kterou přizpůsobili nejen našim specifickým požadavkům (zvedačky), ale i našim tanečním schopnostem a specifikům konkrétního sálu. Absolvovali jsme více než 10 zkoušek nejen v papírně, ale i přímo na parketu v místě hostiny, kam s námi ochotně dvakrát jeli více než 40km. Vídali jsme se vždy v úterý a občas i v neděli. Pomohli nám nejen s výběrem těch správných figur, ale i vhodné hudby. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem ostatním snoubencům!

Zuzka a Tomáš

Moc Vám děkujeme za to jak jste si nás vzali do parády na přípravu svatebního tance :-) Petra a Jirka jsou úžasní a trpěliví lidé :-) dokážou vše velice pěkně vysvětlit, vymyslet a naučit, tak aby si člověk tanec nakonec užil a nebyl vystresovaný, zda něco nepokazí :) Oba jsme v tancování velcí začátečníci, ale po šesti lekcích s touhle super dvojkou jsme zvládli díky tanci rozplakat nebo minimálně dojmout velkou část našeho publika :-) Celý trenink i tanec jsme si oba moc užívali … nemohli jsme vybrat lépe :-) Opravdu moc děkujeme a doporučujeme :)

Monika a Tomáš

Péťa s Jirkou jsou profesionálové s tanečním srdcem na pravém místě. Jejich láska k tanci se promítá do úchvatných choreografií, které jsou vždy citlivě přizpůsobené charakteru, možnostem a dovednostem druhé strany. Děkujeme - náš svatební tanec všem vyrazil dech a nám dvěma milou vzpomínku do paměti na náš den D :-).

Terka a Lukáš
Svatební tanec

Svatební tanec v roce 2021

Rok 2020 svatbám příliš nepřál - spousta snoubenců musela kvůli epidemiologické situaci a s ní spojenými vládními restrikcemi termíny svých svateb posouvat a většina jich je nakonec odložila na rok 2021. Proto pokud letos plánujete svatbu i vy a chcete se na první novomanželský tanec připravit, doporučujeme začít co nejdříve (resp. hned jak to restrikce dovolí). Nikdo nevíme, kolik prostoru na to letos doopravdy bude, tak abychom měli na přípravu choreografie i samotné nácviky dostatek času a vše stihli...

Nově nabízíme také online lekce. Neváhejte nás kontaktovat - rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech.
Svatební tanec

Jak se připravit na svatební tanec

Plánujete svatbu a chcete vykouzlit krásný novomanželský tanec? Jak se na takový okamžik vůbec připravit, abyste si jej užili nejen vy, ale i vaši svatební hosté a mohli jste na něj s radostí vzpomínat?
Číst dále...

Svatební písně

Chcete se na svůj svatební tanec připravit?  Kontaktujte nás