Miluj své tělo - sobota pro ženy

  • Termín: zatím není vypsán žádný termín
  • Čas:
  • Místo konání: KD Šeříkovka Plzeň
  • 900 Kč
Chci se přihlásitRegistrace zatím nejsou spuštěny

Chcete si užít sobotu plnou tance, zdravého pohybu, relaxu a hýčkání? Udělejte si čas samy na sebe a přihlašte se na speciální program pro ženy, který vás naučí lépe vnímat sama sebe, svoji ženskost a mít z vlastního pohybu ještě větší radost. Připravili jsme pro vás program plný hýčkání...

Co je Miluj své tělo - speciální sobota pro ženy?

Miluj své tělo je jedinečný pohybově-relaxační koncept, který jsme vytvořili speciálně pro ženy. Kombinací tance se zdravým cvičením (joga, pilates) vás naučíme vnímat více sama sebe, poznávat a mít ráda své tělo se všemi jeho (ne)dokonalostmi, abyste měly ze svého vlastního pohybu ještě větší radost a naplno si užily svoji ženskost, a to nejen při tanci. Workshop Miluj své tělo pořádáme pro ženy již od roku 2017. Tentokrát jsme program upravili a obohatili o aromaterapeutický blok.

Pro koho je workshop určen?

Workshop je vhodný pro každou ženu bez ohledu na taneční a pohybové zkušenosti. Akce je určena jak pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak i pro ty, které již nějakou dobu tančí.

Na co se můžete těšit?

Na hýčkání a čas věnovaný pouze sama sobě... roztančíme a rozpohybujeme své tělo, užijeme si krásné vůně esensiálních olejů, dopřejeme si masáž nohou a závěrečnou relaxaci za doprovodu léčivých tónů zvonkoher a tibetských misek. Během přestávek se těšte na zdravě hříšné dobroty :-) .

- taneční lekce s Petrou Chadimovou
- zdravé cvičení s fyzioterapeutkou a lektorkou pilates Kateřinou Zdařilovou
- aromaterapeutický workshop s Ivou Brandnerovou
- zdravé občerstvení a hříšné dobroty

Program workshopu

*změna programu vyhrazena

Čas Lekce / téma
13:00 - 13:15 Zahájení
13:15 - 14:30 Zdravé cvičení s Katkou Protáhněte se a naučte se vnímat své vlastní tělo. Získejte sílu a najděte funkční postoj, abyste předcházely bolestem a zraněním a měly ze svého pohybu ještě větší radost.
14:35 - 15:15 Lady dance 1 s Petrou Podpořte svoji ženskost a přirozený půvab díky tanci.
15:15 - 15:45 přestávka + občerstvení
15:45 - 16:30 Lady dance 2 s Petrou Podpořte svoji ženskost a přirozený půvab díky tanci.
16:30 - 16:45 Zdravé cvičení s Katkou - protažení Protáhněte se po lekcích tance a připravte své tělo na závěrečnou voňavou a relaxační část programu.
16:45 - 17:00 přestávka + občerstvení
17:00 - 18:15 Voňavá péče o tělo s Ivou Svět vůní, vonných esencí v nás otevírá novou dimenzi vnímání, která se nedá slovy přesně popsat, ale můžeme se do ní hluboce ponořit našimi smysly. Nadechování esenciálních olejů ovlivňuje náš limbický mozek, který má přímý vliv na naše emoce. Během workshopu se dozvíte se, jak pomocí esenciálních olejů podpořit emoční rovnováhu. Zmíníme, jaké oleje jsou vhodné pro péči o pleť i pokožku, s jakými esencemi si dopřát voňavou koupel. A jak se postarat o svou hormonální rovnováhu. Na závěr si dopřejeme masáž chodidel, která nám po odpoledním tanci a pohybu přijde vhod.
18:15 - 18:30 Závěrečná relaxace s Ivou Můžete se těšit na závěrečnou relaxaci s jemným zvukem zvonkoher.
18:30 - 18:45 Zakončení a rozloučení

Co na sebe?

Doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude příjemně cvičit a tančit a nebude vás omezovat v pohybu (leginy, top...).
Na tanec: doporučujeme taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě (můžete tančit i naboso). Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.
Na cvičení: vezměte si vlastní podložku (karimatku), příp. také deku na závěrečnou relaxaci.
Na masáž nohou: ručník

Přihlášení pro Cena za 6 hod. program vč. občerstvení
  Cena pro osobu:   900 Kč
  Sleva pro členy klubu DanceFlow:   - 200 Kč


S tancem jsem začala terpve v 16 letech - nejprve jsem se věnovala sportovním společenským tancům, po ukončení soutěžní kariéry jsem ovšem propadla kouzlu kubánské salsy a brazilského zouku. V roce 2015 jsme s manželem založili vlastní taneční školu DanceFlow, kde vedeme kurzy a workshopy pro veřejnost, pořádáme tančírny, plesy a mnohé další taneční akce, tvoříme vlastní taneční oblečení a učíme, jak si užít tanec naplno.

Tanec pro mě znamená cestu. Cestu, která nás zavede do vlastního nitra a pomůže objevit sebe sama. Cestu, po které můžeme společně kráčet s naším partnerem.Pohyb mě fascinuje a provází celým životem. Řadu let jsem se věnovala závodnímu společenskému tanci a to mě nasměrovalo na cestu k hlubšímu zkoumání pohybu. Vystudovala jsem fyzioterapii a svoji praxi ještě doplnila dalšími kurzy např. o problematiku pánevního dna a svalového centra těla, Pilates, Powerjógu. Vedu pohybové kurzy pro dospělé, ve kterých kombinuji prvky různých cvičebních stylů. Učím klienty chápat držení a pohyb našeho těla jako celku a jako cestu ke zdravějšímu a volnějšímu pohybu bez bolesti.

Pomůžu vám vnímat své vlastní tělo, abyste měli ze svého pohybu ještě větší radost.Od dětství ráda zpívám a tančím, miluji hudbu i ticho, léčivé vibrace lidských hlasů, zvuk lesa, vody, praskání ohně, dotek větru, krásu vůní. Žiji s manželem Markem a synem Šimonem v Nové Huti u Plzně, v místě, kde je příroda nablízku. Od roku 2014 mne na mé životní cestě doprovází esenciální oleje doTERRA. Tyto oživující vůně, malí léčitelé v lahvičkách, mi vnáší do života nový rozměr. Těší mne, když se o jejich poselství mohu dělit s ostatními.

To vůně rozezní v Tvém srdci hlas Tvé duše.

Sobotní odpolední akce "Miluj své tělo" byla pro mě jedinečnou kombinací všeho, co mám opravdu ráda a potěšila tak mé tělo i duši skvělou směsicí tance, cvičení, úžasných dobrot, aromaterapie i relaxace za zvuku zvonkoher a zpěvu, ve společnosti milých a pohodových žen..... Děkuji za toto pohlazení po duši i těle :-)

Jitka R.

Miluj své tělo - odpoledne strávené se správnými ženami! Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie :) Krásné odpoledne strávené s úžasnými lektorkami Péťou a Káťou! Chválím nápad spojit tanec a relaxační cvičení a děkuji za dobití energie :-)

Zuzana K.

Moc se mi líbila vyváženost celého odpoledne. Krásně jsme si protáhly celé tělo, nenásilně zaposilovaly a skvěle uvolnily při tanci.

Radka Z.

Peti, Katko, obě dvě jste velmi sympatické a ostatním předáváte spoustu pozitivní energie. Líbí se mi váš přístup, vytváříte kolem sebe příjemnou atmosféru. Budu se těšit na další akce s vámi :) Děkuji za vše!

Lenka P.

Já absolvovala u Petry dva kurzy + workshop a mohu všem váhajícím jen doporučit - Péťa je úžasně milá, trpělivá, pohodová...Navíc, jako bonus, vždy se sejde bezvadná parta stejně naladěných lidí. Moc jsem si to užila (a hodlám si užívat dále), díky...

Lucie K.

Fotogalerie

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 6

Z našeho blogu