PLÁNOVANÉ TANČÍRNY, WORKSHOPY A JINÉ AKCE

Přijďte si zatančit s přáteli a užít si společně chvíle na tanečním parketě...

Vánoční workshop Lady Dance

Pojďme na chvíli zpomalit v předvánočním shonu a udělejme si čas jen pro sebe. Zvu vás, milé ženy, na speciální workshop Lady Dance, na kterém si zatančíme na vánoční melodii, dopřejeme si relaxaci a naladíme se na Vánoce v sobě…

Taneční pobyt pro ženy

Chcete si dopřát čas jen pro sebe? Přiblížit se více svojí ženskosti? Opečovat svoje tělo i mysl a dosytit svoji duši? Ráda bych vás pozvala na tanečně-relaxační pobyt pro ženy na malebném venkovském zámečku Mlázovy v podhůří Šumavy. Prožijeme tu spolu prodloužený víkend plný tance, pohybu, relaxace, napojení na sebe a přírodu. Akci připravujeme a podrobnosti zveřejníme na začátku roku 2024.

Taneční dovolená s DanceFlow

7. - 11.8.2024

Chcete si užít tanec, hry a letní pohodu s partou stejně naladěných tanečních nadšenců? Rádi bychom vás pozvali na již tradiční letní taneční dovolenou, kterou pořádáme na malebném venkovském zámečku Mlázovy v podhůří Šumavy. Prožijeme tu spolu prodloužený víkend plný tance, her, párty, pohody a relaxu na parketě i u vody. Akci připravujeme a podrobnosti zveřejníme na začátku roku 2024.