Taneční kurz Lady Dance

- pokročilé

O kurzu

Event Single

Chcete v sobě roztančit ženskost, smyslnost i eleganci? Zpevnit a zároveň uvolnit své tělo v chytlavých rytmech? Vyčistit hlavu a rozproudit energii? Chcete se skutečně cítit jako Žena? Přihlašte se do kurzu Lady Dance a nechte se unést latinsko-americkými rytmy.

Naučíte se nejen pokročilejší figury a styling v jednotlivých tancích, ale také zdokonalíte techniku, muzikalitu a improvizaci. Získáte větší sebedůvěru na tanečním parketě, kterou pak můžete využít i ve své každodennosti.

Tanec si budete skutečně užívat. Tančíme pro radost, nikoli pro výkon.

Úroveň kurzu

Kurz je určen pro středně pokročilé a pokročilé tanečnice, které absolvovaly kurz pro začátečnice, jeho absolvování však není podmínkou účasti.

Tančit v kurzu může každá žena, bez ohledu na věk. Kurz je veden takovým tempem, které je vždy přizpůsobeno aktuální úrovni tanečnic, které se na kurzu sejdou.

Co se naučíte?

V kurzu se věnujeme latinsko-americkým a karibským tancům. Naučíme se nové figury a choreografie v tancích jako samba, chacha, rumba, jive, salsa, bachata a další. V pokročilém kurzu klademe větší důraz na technické provedení jednotlivých figur, muzikalitu, feeling, improvizaci a styling.

Jeden kurz obsáhne vždy jen 3 vybrané tance tak, aby byl dostatečný prostor se danému tanci a choreografii věnovat, pochopit jej, uvolnit se při improvizaci a hlavně si vše užít.

Dále se zaměříme na základní taneční principy, správné držení těla, chůzi i točky, abyste se při tanci cítily sebevědomě a užily si radost ze svého pohybu.

Harmonogram a organizace kurzu

Klasický kurz se skládá z 10 lekcí (1 hod.).

čtvrtky od 18.1.2024 - (16:50 - 17:50)

Lekce 22.2. není (jarní prázdniny)

Do již rozběhnutých kurzů další přihlášky nepřijímáme.

Cena kurzu

Taneční kurz Lady Dance - pokročilé Termín platby Cena
Cena pro přihlášky vč. platby do 31. 12. 2023 2600,- Kč
Cena pro přihlášky vč. platby do 1. 1. 2024 2700,- Kč
* Nárok na slevu má nyní každý, kdo se zúčastnil alespoň 4 kurzů během uplynulých 3 let.

Co na sebe?

Zvolte takové oblečení, v němž se vám bude pohodlně tančit a nebude vás omezovat v pohybu, ideálně taneční či tréninkové oblečení: např. krátkou sukni, šaty nebo leginy s topem. Dlouhé sukně či šaty nejsou vhodné, protože v tanci překáží.

Ideální je mít taneční obuv na podpatku, která je pro tyto tance určená, tancování je v ní jednodušší a zároveň působí elegantně a žensky. Pokud ji nemáte, pro začátek je vhodné vybrat takovou, která vám umožní skluz a točky po parketě - pozor na sportovní obuv, která má gumovou podrážku a tanec v ní není pohodlný, protože neklouže. Nedoporučuji ani obuv na klínovém podpatku. Pokud se však chcete tancování věnovat a užívat si jej, doporučuji do taneční obuvi investovat. Tancování vám půjde snadněji a a nebudete “trpět” v obuvi, která není pro tanec vhodná.

Vstup na taneční sál je možný pouze v čisté obuvi, která nezanechává šmouhy. Na podpatky prosím použijte chrániče, které jsou k parketu šetrné.

Dále si doporučuji vzít také ručník a dostatek pití, které lze zakoupit na místě na baru.

Reference účastnic


Usměvavá lektorka Péťa, která nad Vámi nikdy nezlomí hůl. Trpělivé vysvětlování a trochu jemné motivace Vás žene k neustálému sebezdokonalování. Postupným absolvováním kurzů Lady Dance jsem získala jistotu a radost z tancování. Už se moc těším na další taneční lekce, inspirativní kroky a přátelskou atmosféru…

Petra Nováková

Lady styling i tančírny pořádané DanceFlow jsou úžasné. Skvělí lidé,milý a vstřícný přístup,všechno podrobně vysvětlí a poradí. :-)

Klára Vrbová

Já absolvovala u Petry dva kurzy + workshop a mohu všem váhajícím jen doporučit - Péťa je úžasně milá, trpělivá, pohodová...Navíc, jako bonus, vždy se sejde bezvadná parta stejně naladěných lidí. Moc jsem si to užila (a hodlám si užívat dále), díky…

Lucie Kouklová

Moc děkuji za to, že jsem mohla být součástí Lady dance I. Díky Péťě, která je nejenom šikovná lektorka, ale i člověk, který okolo sebe šiří pozitivní energii, to bylo úžasné odreagování a zkušenost. Také díky skvělé partě, která se sešla, to bylo super.

Gabriela Waisová

Vřele doporučuji - bezvadně strávený a velmi uvolňující, taneční čas na kurzu Lady dance 1. Velmi milé ženy, spousty legrace...bezvadná "trenérka":-) Kdo chce někde začít, určitě správná volba.Ještě jednou díky :-)

Petra Mrzenová

Kurzy Lady Dance mám ráda pro skvělou atmosféru, každá hodina je super zážitek pro tělo i pro duši:-) Lektorka Peťa je sluníčko sršící energií a úžasná tanečnice.

Adéla Zahradníková

Místo konáníÿbo绻>